Griovimo Paslaugos
Gyvenamasis namas Gailestingųjų seserų g.

Darbai buvo atliekami 2019 m.

Apie objektą:

Daugiabučio gyvenamojo namo palėpės nešančųjų konstrukcijų ir stogo griovimo darbai.

Dalyvaujančių darbuotojų skaičius:

6 darbuotojai.

Panaudota technika:

Statybinių atliekų konteinieriai, šiukšlių latakai, krovininis mikroautobusas, teleskopinis kranas.

Atlikti darbai:

Darbų metu susidurėme su trimis dideliais išūkiais: gyvenančių name ramybė, namo bei jo aplinkos tvarka, neužlieti namo gyventojus ardant pagrindinį stogą.

Darbai buvo atliekami kruopščiai, buvo stengiamasi maksimaliai netrukdyti kaimynų gerovei ir poilsiui, vengti triukšmo, palaikyti griežtesnę švarą laiptinėse, išvalyti dulkes bendro naudojimo patalpose.

Šiukšlių latakų nuoma. Siekiant išvengti konfliktų su kaimynais buvo ieškomi sprendimai, vienas iš jų šiukšlių latakų nuoma greitam didelio kiekio statybinių atliekų nuleidumui nuo palėpės. Tai pagreitino atliekamų darbų greitį, kas ypač svarbu palaikant švarą objekte. Šiukšlių latakai yra vienas greičiausių būdų nuleisti sunkias statybines atliekas tiesiai į konteinerį visiškai be purvo ir dulkių. Siekiant išvengti griovimo atliekų dulkes, betonas buvo laistomas vandeniu.

Dauguma griovimo darbų buvo atliekami panaudojant diskinius betono pjuklus ir perforatorius.

Operatyviai prieš atliekant griovimo darbus ir stogo ardymą buvo sumontuotas laikinas stogas, kuris padėjo neužlieti namo, kuriame atliekami griovimo darbai, gyventojus.

Patalpu Griovimas
Griovimodarbaivilniuje.lt