Gedimino Prospektas
Buv. muzikos akademijos pastatas Gedimino prospekte Vilniuje

Darbai buvo atliekami 2019 m.

Apie objektą:

Senų baldų išvežimas, patalpų atlaisvinimas, griovimo ir demontavimo darbai.

Dalyvaujančių darbuotojų skaičius:

8

Panaudotas technikos skaičius:

Statybinių ir buitinių atliekų konteinieriai (10 m3), šiukšlių latakai, krovininis mikroautobusas, sunkvežimiai.

Atlikti darbai:

Didelio ploto pastatas, esantis Vilniaus miesto širdyje, kuris yra įtrauktas į Kultūros paveldo sąrašą. Pastate planuojama įrengti prestižinius butus.
Pastate sukauptas didelis senų baldų kiekis, kuriuos reikėjo išnešti ir išvežti utilizuoti. Pastate buvo daugybė nereikalingų daiktų ir sena apdaila, skaičiuojanti dešimtmečius dar nuo tarybinių laikų: kilimai, šviestuvai, interjero detalės ir kt. Demontavome plyteles, seną kiliminę dangą (linoleumą), įvairiausius stelažus, rėmus, išnešėme senovinius sunkiasvorius seifus.

Šiukšlių latakų nuoma, statybinių atliekų konteinerio nuoma. Siekiant neužgožti Gedimino prospekto vaizdą ir netrukdyti pėsčiųjų srautui, atliekų konteineris buvo pastatytas objekto vidiniame kieme. Į šiukšlių konteinerį statybinės atliekos buvo pilamos per mūsų sumontuotą latakų sistemą, kas pagreitino atliekamus darbus, bei leido palaikyti tvarkingą aplinką aplink pastatą.

Sėkmingai bendradarbiaujame su nekilnojamojo turto vystymo kompanijomis, paruošiame senos statybos pastatų patalpas būsimoms rekonstrukcijoms ir statybai. Mums patiki darbus kultūros paveldo, Vilniaus senamiesčio ir kitos svarbos objektuose. Darbus vykdome kompleksiškai pradedant nuo patalpų atlaisvinimo iki pilno patalpų paruošimo, kuris bus parengtas Jūsų statybos specialistų atvykimui.

Siuksliu Latakas Nuomai
Griovimodarbaivilniuje.lt