Ekspertai savo srityje

GriovimoDarbaiVilniuje.lt tai UAB "GSP Baltic" padalinys, įsikūręs Vilniuje. Mūsų bendrovė tai patyrusi savo srities specialistų komanda, dirbanti nuo 2011 metų. Teikiame kompleksines griovimo paslaugas. Vienas pagrindinių mūsų privalumų yra tai, kad turime nuosavą materialinę bazę:

INSTRUMENTAI

Nuosavi statybos įrankiai ir įranga įvairiausiems griovimo darbams. Didelis statybos technikos ir darbo įrankių pasirinkimas užtikrina sklandų ir operatyvų darbą.

KONTEINERIAI

Nuosavų 6, 8 ir 10 mtalpos statybinių atliekų konteinerių nuoma Vilniuje. Šiukšlių nuleidimo latakų nuoma.

Ne tik griovimo darbai

Po atliktų griovimo darbų sutvarkysime aplinką: išnešime, išvešime utilizuoti nereikalingus daiktus, senus baldus, statybines atliekas.

TRANSPORTAS

Nuosavas transporto parkas. Įvairios transporto priemonės įvairiems darbams atlikti: sunkvežimiai, savivarčiai, krovininiai mikroautobusai. Krovininio transporto nuoma su vairuotoju.

BRIGADA

Profesionalių darbininkų brigada. Didelė patirtis, atsakingas požiūris, puikus įvairaus sudėtingumo darbų rezultatas. Pastovi darbų kokybės kontrolė ir priežiūra.

Teikiamos paslaugos

Siekiame, kad teikiamos paslaugos ne tik atitiktų aukščiausius kliento reikalavimus,
bet ir viršytų juos! Susipažinkite su mūsų teikiamomis paslaugomis vaizdo pristatyme:

Iškvieskite mus nemokamai!

Nežinote kiek kainuos sutvarkyti objektą arba atlikti kitus aktualius darbus? Pateiksime Jums darbų ir kainos sąmatą visiškai nemokamai, kaip ir konsultaciją visais klausimais!

1. Skambinate

2. Atvykstame

3. Skaičiuojame

4. Pateikiame

Kodėl verta kreiptis pas mus?

Išklausome kliento norus bei pageidavimus ir žiūrime į savo darbą su dideliu atsakingumu. Nuolat analizuojame savo atliekamą darbą nuosekliai kaupdami vertingą patirtį ir profesionalumą.

20

komandos narių

11

darbo metai

1500

įgyvendintų projektų

Sėkmingai dirbame ir plečiamės jau daugiau nei 11 metų. Per darbo laikotarpį sudarėme stiprią profesionalią komandą, kurioje šiuo metu dirba daugiau kaip 20 komandos narių, kurie atliko ir užtikrino darbo kokybę jau daugiau kaip 1500 projektų.
Prisijunk! Tegul ir tavo projektas įeina į sėkmingai įgyvendintų projektų skaičių.

Griovimodarbaivilniuje.lt