Pateikite savo užklausą

arba iškvieskite mus

Atvykstame Vilniaus m. nemokamai ir vietoje suderiname darbų sąmatą.

Susisiekti

Statybinių atliekų išvežimas Vilniuje

Toli ne visos remonto paslaugas teikiančias įmonės teikia taip pat ir statybinių atliekų išvežimo paslaugas, todėl daugeliui žmonių po buto ar biuro remonto kyla problema: kaip išgabenti statybines atliekas ir kitas šiukšles? Kur galima ir kur negalima utilizuoti statybines šiukšles? Kiek laiko tai užims ir kiek tai galėtų kainuoti? Kokį transportą reikia išsinuomoti? Siūlome patikėti visus rūpesčius savo srities profesionalams!
Mes žinome, kiek laiko ir pastangų užima kiekvieno statybinio projekto įgyvendinimas. Reikia pasirūpinti pagrindiniais reikalais ir nepamiršti organizuoti kitus, ne mažiau svarbesnius. Savo klientams siūlome neapsikrauti savo darbo dienotvarkę nereikalingais rūpesčiais.

Patikėti šiukšlių išvežimo užduotis specialistams – tai ne tik Jūsų brangaus laiko ir pinigų taupymas, bet ir kompleksinių užduočių atlikimas!

Krovininio mikriuko nuoma

Pagalbiniai darbininkai surinks statybines šiukšles į maišus
Visus remonto darbus galėsite atlikti dar greičiau ir dar komfortiškiau! Nereikės kiekvieną kartą tvarkyti darbo aplinka, skirti tam daug laiko ir pastangų. Mūsų pagalbiniai darbininkai atvyks į darbo vietą, surinks visas paliktas ir nereikalingas statybines šiukšles į maišus ir paliks po savęs tvarkingą darbo aplinką, tinkamą tolimesniems darbams arba statybų/remonto užbaigimui.

Esant poreikiui, pagalbiniai darbininkai surinks statybines atliekas, tokias kaip plytas į specialius kibirus
Atliekant griovimo darbus lieka nemažai sugriautų plytų, kurias reikia taip pat išvežti iš darbo vietos. Kadangi dėl savo svorio plytos nėra tinkamos sudėti į maišus, o statyti konteinerį bei pravesti šiukšlių lataką iš aukštesnių aukštų kartais nėra galimybės arba leidimas atlikti tokius darbus kainuoja pernelyg brangiai, plytas išvežame specialiuose kibiruose. Tai leidžia greitai ir patogiai atlaisvinti darbo vietą nuo statybinių šiukšlių bei sutaupyti dalį pinigų.

Statybinių atliekų pakrovimas į konteinerį ar į krovininį transportą išvežimui
Maišai su statybinėmis šiukšlėmis surinkti, bet liko gabaritinės, sunkiasvores šiukšlės? Nė bėda! Statybines atliekas pakrausime į specialų statybinių šiukšlių konteinerį arba tiesiai į krovininį transportą bei išvešime utilizavimui. Aplinką po atliktų darbų paliksime nepriekaištingą.

Statybinių atliekų konteinerių nuoma, pastatymas, išvežimas utilizuoti
Remontas užsitęsė? Atliekant statybų, griovimo darbus šiukšlės – neišvengiama kasdienybė? Siūlome darbus atlikti tvarkingai ir pasirūpinti darbo aplinka iš anksto. Statybinių atliekų konteinerių nuoma puikus sprendimas atliekant trumpalaikius arba ilgalaikius remonto bei statybos projektus. Konteineris atvyks į darbo vietą netrukus po Jūsų skambučio, bus pastatytas nurodytoje vietoje, o po įvykdytų darbų mūsų specialistai atvyks tam, kad pervežti pilną konteinerį į šiukšlių utilizavimo vietą. Jokių papildomų rūpesčių Jums!

Aplinkos tvarkymas

Aplinkos tvarkymas
Darbas atliktas, bet teritorija atrodo kaip po karo? Aplinkos tvarkymo darbai labai svarbūs norint pateikti atliktus rezultatus užsakovui arba norint tęsti nustatytus statybos darbus ir toliau. Mūsų darbuotojai ne tik pasirūpins visais šiukšlių išvežimo klausimais, bet ir sutvarkys paliktą teritoriją.

Jūsų šiukšlės – mūsų rūpestis!

Kodėl verta pasirinkti mus?

Po statybų, renovacijos ar remonto liko statybinių šiukšlių? Atsikratykite jų lengvai ir greitai! Esame patyrusi kompanija, sukaupusi didelį patirtį išvežant ir utilizuojant įvairios apimties statybines atliekas.
Iškvieskite mūsų specialistą Vilniaus mieste nemokamai į objektą: įvertinsime darbų apimtį, pateiksime kainos pasiūlymą.

Patyrusi kompanija turinti didelę patirtį ir profesionalius darbuotojus, specialistus savo srityje;

Teikiame kompleksines statybinių atliekų išvežimo paslaugas, nuo šiukšlių krovimo į maišus, konteinerius, transportą iki pilno teritorijos tvarkymo, šiukšlių išvežimo ir utilizavimo;

Dirbame oficialiai, todėl kiekvienas užsakantys mūsų siūlomas paslaugas asmuo gali jaustis saugus dėl visų užsakytų paslaugų atlikimo greičio ir kokybės;

Išrašome visus būtinus dokumentus, dirbame kaip su fiziniais asmenimis, taip ir su įmonėmis;

Prieinamos ir patrauklios šiukšlių išvežimo kainos ir nuolatinės akcijos;

Paprastas statybinių šiukšlių išvežimo užsakymas, užtenka tik vieno skambučio!

Patrauklios statybinių šiukšlių konteinerių nuomos kainos ir nuolatinės akcijos;

Paprastas statybinių atliekų konteinerių užsakymas, užtenka tik vieno skambučio!

Greitas šiukšlių išvežimas, net tą pačią dieną po užsakymo!

Nežinote, kaip tinkamai išvežti šiukšles ir kokį būdą užsisakyti? Ne bėda! Mūsų specialistai visada pasirengę suteikti išsamią ir aiškią konsultaciją bei atvykti į darbo vietą ir sudaryti sąmatą visiškai NEMOKAMAI!

Didžiasias privalumas – turėti savo!

Geriausio aptarnavimo ir palankiausių kainų garantija!

Savo klientams siūlome ne tik plataus spektro paslaugų pasirinkimą, bet ir visus darbus atliekame tik su nuosavu transportu, įrankiais bei darbą atlieka nuosavos brigados darbuotojai. Taip galite būti tikri, kad visi užsakyti darbai bus atlikti laiku ir džiugins kokybe, o paslaugų teikimo kainos nebus užkeltos.

Statybinių šiukšlių išvežimo kaina Vilniuje

Statybinių šiukšlių išvežimo kaina nustatoma individualiai, priklausomai nuo:
— Atliekų rūšies;
— Darbų apimties, statybinių atliekų kiekio;
— Reikalingų pagalbinių darbininkų skaičiaus;
— Reikiamų papildomų paslaugų skaičiaus (griovimo darbai, statybinių atliekų konteinerio nuoma);
— Darbų objekto vietovės (paslaugas teikiame Vilniuje ir Vilniaus rajone);
— Darbų sudėtingumo ir skubumo.
Pastoviems klientams taikomos nuolaidos.

Apie geriausias kainas...

sužinok pirmas!

Pastoviems klientams taikome išskirtines nuolaidas ir siūlome geriausias bendradarbiavimo sąlygas išsaugant aptarnavimo kokybės lygį!

Griovimodarbaivilniuje.lt