Statybinių atliekų konteinerių nuoma

*paslaugos suteikiamos pagal galimybę, atsižvelgiant į turimą darbo krūvį ir apimtį.

Viena iš pagrindinių mūsų kompanijos veiklų – statybinių atliekų išvežimas Vilniaus mieste. Klientams yra nuomojami mūsų nuosavi specialiai skirti atliekų konteineriai 6 m3, 8 m3 ir 10 m3. Tai užtikrina operatyvų užsakovų aptarnavimą, patogų pakrovimą, švarą objekte, tinkamą išvežimą į utilizuojančias įstaigas.
Mūsų nuosavi nauji metaliniai statybinių atliekų konteineriai leidžia surinkti statybines atliekas pastatų rekonstrukcijos, statybos ir griovimo metu. Pakanka vieno telefono skambučio ir mūsų klientai dažnai jau turi savo objekte statybinių atliekų konteinerį jau tą pačią darbo dieną!

Kam reikalinga atliekų konteinerių nuomos paslauga?

Statybinių atliekų konteineriai skirti kaupti ir rūšiuoti (jeigu statomi keli konteineriai) statybų objekte susidariusias statybines atliekas. Ši paslauga reikalinga kaip įmonėms, taip ir fiziniams asmenims atliekant įvairius statybų, remonto, griovimo darbus.

Mūsų statybinių atliekų konteineriai:

Teikiame kaip mažų statybinių atliekų konteinerių nuomos paslaugas, taip ir didelių statybinių šiukšlių konteinerių nuomą. Įvairaus dydžio konteineriai – galimybė išvežti skirtingus kiekius statybinių šiukšlių (6m3, 8 m3, 10 m3). Nežinote, kokį konteinerį išsirinkti? Mes Jums patarsime!

Kaip vyksta statybinių atliekų konteinerio nuomos paslaugų teikimas?

Paskambinkite mums tel. +370 684 94 888 arba parašykite el. paštu: info@griovimodarbaivilniuje.lt ir mes suteiksime visą reikiamą konsultaciją ir pateiksime kainos pasiūlymą!

Nurodykite įmonės rekvizitus arba fizinio asmens duomenis ir sutartai sumai parengsime Jums sąskaitą faktūrą bei suderinsime apmokėjimo sąlygas.

Suderinus apmokėjimo ir kitas būtinas sąlygas sutartu laiku mes pristatome konteinerį į Jūsų nurodytą darbo objektą Jums patogiausiu laiku. Primename, kad užsakovas turi būti užsakymo vietoje.

Pakrovus konteinerį informuokite mus apie statybinių atliekų konteinerio pakeitimą arba išvežimą iš objekto atliekų utilizavimui. Sutartu laiku atvažiuosime ir saugiai išvešime atliekas utilizuoti.

Ką reikia žinoti prieš atliekant konteinerio nuomos užsakymą?

Svarbu žinoti! Prieš pastatant šiukšlių konteinerį, Užsakovas tai turi suderinti su savivaldybe (tais atvejais, jeigu konteinerį planuojama statyti ant šaligatvio, miesto mokamoje stovėjimo vietoje ir kitais atvejais), informuoti ir suderinti su kaimynais.

Nustatyti tikslesnę statybinių atliekų konteinerio nuomos kainą ir užsakymui priimti reikia žinoti kur randasi statybos objekto vieta; pageidaujamo konteinerio dydį (6 m3, 8 m3 arba 10m3); kokias atliekas planuojama pilti į konteinerį; konteinerio pastatymo terminas ir data.

Statybinių atliekų konteinerių nuomos kaina

Statybinių atliekų konteinerio nuomos kaina Vilniuje nuo 70 eurų + PVM.
Nuomos kainą sudaro: konteinerio nuoma, pristatymas ir pastatymas objekte, išvežimas utilizuoti statybines atliekas.

Konteinerio nuomos kaina priklauso nuo:
– Konteinerio nuomos trukmės;
– Pilamų atliekų;
– Objekto vietovės;
– Užsakomų konteinerių skaičiaus ir užsakymo pastovumo.

Pastoviems klientams taikomos nuolaidos.

Mūsų nemokamos paslaugos:
• Priminimo skambutis;
• Objekto apžiūra. Vilniaus mieste mūsų specialistas atvyksta į vietą nemokamai;
• Konsultacijos ir patarimai.

Mūsų papildomos paslaugos:

Konteinerio uždangalo nuoma (tento užvalkalo nuoma). Jeigu nenorite, kad konteinerį pakrautų svetimi asmenys ir vėjas nenupūstų šiukšlių iš konteinerio po aplinkinę teritoriją.

Užvažiavimo trapų nuoma. Užvažiavimo trapas skirtas patogiam šiukšlių konteinerio pakrovimui su karučiu (vežimėliu).

Šiukšlių nuleidimo rankovės nuoma. Šiukšlių latakai leidžia operatyviai ir tvarkingai pakrauti atliekų konteinerį, kai objektas yra aukščiau pirmo aukšto

Tvorų, aptvėrimų nuoma. Nepermatoma tvora apsaugo nuo dulkių, suteikia objektui estetinį vaizdą.

Atliekų pakrovimo darbai. Konteinerio krovos darbai rankiniu būdu (pagalbiniai darbininkai) ir mechanizuotu būdu (konteinerių gabenimo sunkvežimis su kranu).

Griovimodarbaivilniuje.lt