Pateikite savo užklausą

arba iškvieskite mus

Atvykstame Vilniaus m. nemokamai ir vietoje suderiname darbų sąmatą.

Susisiekti

Šiukšlių išvežimas Vilniuje

Vilniaus miestas kasdien sparčiai auga, statybos darbai aktyviai vyksta kaip Vilniaus miesto ribose, taip ir už miesto ribų. Šiandien statyba ir remontas gali būti priskiriami prie labiausiai paplitusių darbų. Atitinkamai po visų šių darbų lieka didelis kiekis statybinių šiukšlių. Be to, šiukšlių atsiranda kaip ir mažų, taip ir didelių, gabaritinių. Užsiimantiems statybos, remonto darbais kyla aktualus klausimas, kur ir kaip užsisakyti didelių gabaritų šiukšlių išvežimą Vilniuje?

Mūsų įmonė šiukšlių išvežimui Vilniuje gali pasiūlyti puikų sprendimą! Mūsų nuosavas transportas ir brigados darbuotojai padės atsikratyti bet kokio tipo, dydžio, tūrio ir svorio šiukšlių.

Šiukšlių išvežimas be jokių rūpesčių!

Šiandien gana dažnai kyla klausimas, kaip užsisakyti iš buto didelių daiktų išvežimą, tokių kaip sofa, lova, komoda arba kiti sendaikčiai. Atliekant remonto darbus gyvenamajame bute arba kitame komercinės paskirties pastate gali likti seni langų rėmai, lentos ir kitos medžiagos, kurias taip pat reikėtų saugiai išvežti.

Išvežti šiukšles iš buto yra labai sunki užduotis, nes visas susikaupusias šiukšles reikės išnešti ir sukrauti į mikroautobusą patiems, be technikos pagalbos ir ne kiekviename name yra liftas. Be to, prie visų rūpesčių prisideda tinkamo krovininio automobilio paieška arba nuoma tam, kad sutalpinti daiktus ir išvežimas į šiukšlių utilizavimo punktus, kur dar turėsite sumokėti šiukšlių pridavimo mokestį.

Tam, kad išvengti visų nereikalingų rūpesčių, šiukšlių išvežimo darbus geriausia palikti profesionalams! Per trumpiausią įmanomą laiką mūsų darbuotojai padės jums išspręsti šią problemą, neatsižvelgiant į sudėtingumo lygį ir šiukšlių arba nebereikalingų daiktų kiekį.

Greita!

Patogu!

Lengva!

Ar turite panašios rūšies šiukšlių?

Seni baldai. Sendaikčių, senienos, senų daiktų ir baldų išvežimas Vilniuje.
Įsigijote naują bustą arba planuojate remontą esamam? Baldai seni, nebereikalingi ir netinkami pardavimui? Tuomet siūlome senų daiktų, baldų išvežimo paslaugas Vilniuje! Atsikratykite sendaikčių greitai ir be jokių rūpesčių!

Sena buitinė technika. Senos, sugedusios, nebereikalingos gabaritinės ir negarantinės technikos išvežimas Vilniuje.
Atėjo laikas atsinaujinti? Įsigijote naują televizorių, skalbimo mašiną, šaldytuvą? Nežinote, kur priduoti seną buitinę techniką? Patikėkite šiuos darbus mums! Saugiai išnešime, pakrausime ir išvešime Jūsų pasenusią techniką!

Įvairios statybinės šiukšlės. Statybinių šiukšlių išvežimo paslaugos Vilniuje, nuo senų langų, durų, medienos iki mišrių statybinių šiukšlių, tokiu kaip gipso kartonas, betonas, plytos ir kitos.
Po bet kokio sudėtingumo remonto. statybos ir kitų darbų lieka įvairių rūšių šiukšlių. Pasirūpinsime statybinių šiukšlių išvežimu ir pagal poreikį suteiksime papildomas paslaugas: šiukšlių konteinerio nuoma, krovėjų, pagalbinių darbininkų ir kitas paslaugas.

Kaip vyksta šiukšlių išvežimas Vilniuje?

Atvažiuojame

Išnešame ir pakrauname

Išvežame

Sutartu laiku atvažiuojame nurodytu adresu.
Jums patogiu laiku atvažiuojame į nurodytą adresą Vilniaus mieste, į statybos objektus arba į privačias valdas, tokias kaip butai, namai, sodai, biurai.

Pakrauname nereikalingus daiktus, šiukšles į transporto priemonę.
Dažniausiai krovėjo paslaugos įeina į sutartą su klientu kainą, todėl patys pakrauname visas šiukšles į specialius, krovininius mikroautobusus ir netaikome jokio papildomo mokesčio.

Greitai ir saugiai išvežame šiukšles į šiukšlių pridavimo punktą.
Dirbame oficialiai ir legaliai, todėl labai griežtai ir atsakingai žiūrime į šiukšlių išvežimo klausimus. Šiukšles išvežame tik į specialiuosius pridavimo punktus, esant poreikiui, klientui išduodama pažyma apie šiukšlių pridavimą.

Nemokamai suteiksime konsultaciją, paskaičiuosime ir pateiksime kainos pasiūlymą. Vilniaus mieste atvykstame nemokamai. Pasitarkite su mumis dėl atliekų išvežimo ir utilizavimo. Mūsų ilgametė patirtis ir nemokami patarimai padės Jums sutaupyti.

Kaip užsisakyti šiukšlių išvežimą Vilniuje?

Jums reikia atsikratyti senų daiktų, baldų, technikos, statybos šiukšlių? Norite išvežti statybos šiukšles po remonto? Nežinote, kur nuvežti seną nereikalingą šaldytuvą, viryklę? Neturite tinkamos technikos, laiko, noro? Mes jums padėsime!
Įvairios rūšies šiukšlių išvežimas – mūsų darbas! Šiukšles išvežame naudodami specializuotą transporto priemonę, priduodame į sąvartynus.

Paskambinkite mob. numeriu
+370 684 94 888

Parašykite el. paštu
info@griovimodarbaivilniuje.lt

Palikite savo užklausimą mūsų tinklapyje

Šiukšlių išvežimo kaina

Šiukšlių išvežimo kaina Vilniuje nustatoma individualiai ir priklauso nuo:

— Atliekų rūšies;
— Darbų apimties, statybinių atliekų kiekio;
— Reikalingų pagalbinių darbininkų skaičiaus;
— Reikiamų papildomų paslaugų skaičiaus (griovimo darbai, statybinių atliekų konteinerio nuoma);
— Darbų objekto vietovės (paslaugas teikiame Vilniuje ir Vilniaus rajone);
— Darbų sudėtingumo ir skubumo.

Pastoviems klientams taikomos nuolaidos!

Naudinga žinoti!

Dirbame oficialiai ir griežtai laikomės LR atliekų tvarkymo įstatymo. Klientui paprašius, pateikiame oficialias atliekų pridavimo pažymas.

Pastaruoju metu Lietuvoje padaugėjo pranešimų apie blogai ir netinkamai tvarkomas atliekas. Nuo pat mūsų veiklos pradžios vadovaujamės darnios aplinkos palaikymo principais. Saugome mūsų gamtą ir atliekas priduodame į specialiuosius, oficialius atliekų pridavimo punktus.

Raginame savo klientus ir Vilniaus miesto gyventojus neteršti aplinkos senomis padangomis! Senas padangas nemokamai priima didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelės Vilniuje. Primename, kad vairuotojai, įsigiję naujas padangas, senąsias gali palikti jas parduodančioje įmonėje. Įmonė privalo priimti tiek senų padangų, kiek klientas įsigijo naujų. Taip pat, keičiant senas padangas servise, senosios yra priimamos nemokamai.

Jums taip pat gali būti aktualu...

Griovimodarbaivilniuje.lt