Butų perplanavimasVilniuje

Buto perplanavimas

Tikriausiai kiekvienas, perkantis naują butą nori jame kažką pakeisti pagal savo poreikius ir norus. Kadangi namuose praleidžiame didžiąją dalį gyvenimo, kiekvienam žmogui ypatingai svarbu turėti erdvesnę, šviesesnę gyvenamąją vietą, kurios išplanavimas pilnai atitiks lūkesčius. Vieni svajoja apie bendrą su svetaine virtuvę, kiti nori padidinti langus, kitiems reikia išplėsti erdvę arba įrengti naujas duris. Bet kokie buto arba namo perplanavimai reikalauja profesionalių darbuotojų pagalbos: nuo sienos griovimo iki angų pjovimo, skylių gręžimo, šiukšlių išvežimo ir kitų statybos paslaugų.

Labai svarbu, kad visus buto perplanavimo darbus atliktu savo srities kvalifikuoti specialistai, kurie padės ne tik įgyvendinti patikėtus planus, bet ir padės išvengti papildomų nuostolių atliekant darbą profesionaliai ir naudojant tik kokybiškus griovimo ir kitus darbui atlikti reikalingus įrankius. Kreipdamiesi į specialistus, gausite visą reikiamą konsultaciją dėl buto perplanavimo darbų eigos ir darbams atlikti leidimų.

Patalpų perplanavimas fiziniams ir juridiniams asmenims!

Aptarnaujame ne tik fizinius asmenis, atliekant įvairiausius buto perplanavimo darbus, bet ir juridinius asmenis, teikiant biurų ir kitų komercinių patalų perplanavimo paslaugas!

Pagalba planuojant ir atliekant
nuosavo buto/namo ir kitų pastatų perplanavimo darbus

Pagalba planuojant ir atliekant
biurų ir kitų komercinių, pramoninių pastatų perplanavimo darbus

Atliekami buto perplanavimo darbai:

Kambarių sujungimas (virtuvė su svetaine, tualetas su vonia ir kiti variantai) išpjaunant pertvarą;

Kambarių sujungimas (virtuvė su svetaine, tualetas su vonia ir kiti variantai) įrengiant angą sienose;

Angų suformavimas nešančiose sienose;

Langų ir durų formavimas, įrengimas;

Skylių gręžimas montuojant kondicionavimo sistemas, dedant naujus kabelius;

Planuojant dalinį konstrukcijos demontavimą;

Kitų įvairiausi interjero sprendimo darbai.

Aktualios paslaugos...
Buto perplanavimo paslaugos kaina Vilniuje

Buto perplanavimo kaina nustatoma individualiai ir priklauso nuo atliekamų darbų specifikos, apimties ir sudėtingumo. Tikslesniam kainos nustatymui mūsų specialistai atvyks į darbo objektą, suteiks išsamią konsultaciją ir pateiks kainos pasiūlymą. Butų perplanavimo kaina Vilniuje galite sužinoti susisiekdami su mūsų specialistais.
Visada reikia atkreipti dėmesį, kad norint sutaupyti, galima užsisakyti paslaugą pas nepatikimus tiekėjus, kurie siūlo skylių gręžimą pigiai, tačiau rezultatas gali Jus stipriai nuvilti ir reikės permokėti dvigubai už darbo perdarymą ir pataisymą.

Nemokama konsultacija!

Turite klausimų? Ieškote kvalifikuotų specialistų patarimų ir pagalbos? Susisiekite!

Naudinga informacija dėl sienų griovimo
Griovimodarbaivilniuje.lt