Griovimo darbai Vilniuje

Profesionaliai atliekame griovimo, ardymo, demontavimo darbus Vilniuje ir Vilniaus rajone. Visus darbus atlieka profesionalūs mūsų komandos specialistai naudojant tik nuosavą specialią griovimo techniką (ekskavatorius, Bobcat techniką) ir profesionalius Makita ir Bosch įrankius.

Griovimas Vilniuje

Darbus atliekame profesionaliai nuo užsakymo pateikimo iki pilno siekiamo rezultato. Griovimo darbų paslaugos teikiamos privatiems ir verslo klientams: nuo darbų kambaryje bute iki didelio seno gyvenamojo pastato Vilniaus senamiestyje.

Iškvieskite specialistą į objektą VIlniuje nemokamai tel.: +370 684 94 888, +370 684 82 555.
Sudarysime vietoje darbų sąmatą, pateiksime optimalius griovimo darbų sprendimus.

Sutartu laiku į Jūsų objektą atvyksta profesionali darbininkų-griovėjų brigada. Pagal pageidavimą griovimo, tvarkymo darbai taip pat gali būti atliekami naktį (griovimas prekybos centruose).

Sienų griovimas, angų pjovimas, demontavimo darbai.

Grindų griovimas: nuo laiminato ar parketo, grindjuosčių demontavimo iki pilno fundamento sugriovimo.

Sutvarkome objektą po atliktų darbų, šiukšlės pakuojamos į maišus, atliekos taip pat gali būti išnešamos kibirais. Išvežame utilizuoti statybines atliekas.

Mūsų klientai taip pat užsako statybinių atliekų konteinerį. Kai jis pilnai pakrautas atliekomis, konteineris išvežamas į statybinių atliekų sąvartyną.

Griovimodarbaivilniuje.lt