Pateikite savo užklausą

arba iškvieskite mus

Atvykstame Vilniaus m. nemokamai ir vietoje suderiname darbų sąmatą.

Susisiekti

Konteinerių nuoma Vilniuje

Statybinių šiukšlių konteinerių nuoma – patogus, ekologiškas, saugus ir efektyvus būdas perdirbti pramonines, buitines, statybines ir kitas atliekas. Statybinių šiukšlių išvežimo klausimas yra aktualus kiekvienam, atliekančiam griovimo, ardymo, statybų, remonto darbus. Šiukšlių išvežimas ir utilizavimas tam ne skirtoje vietoje gresia dideliais nemalonumais ir baudomis, todėl norint tinkamai išspręsti visus šiukšlių surinkimo, išvežimo ir utilizavimo rūpesčius, konteinerio nuoma tampa būtina.

Kokius konteinerius turime?

Konteinerių nuoma atliekoms
Statybinių atliekų konteinerių nuoma
Atliekų konteinerių nuoma

Statybinių atliekų konteineris, skirtas statybinėms šiukšlėms surinkti, gali būti skirtingo tūrio. Siūlome pasirinkimą net iš trijų dydžių konteinerių: mažiausio, 6 m3; vidutinio, 8 m3 smulkesnėms šiukšlėms surinkti ir 10 m3 tūrio konteinerį, kuriuo pagalba galite atsikratyti dideliu atliekų kiekiu.
Sunku savarankiškai nustatyti reikalingo konteinerio dydį? Nežinote, kurį variantą pasirinkti konkretaus tipo šiukšlėms? Susisiekite ir mes Jums padėsime!
Iš konteinerių šiukšlės yra išgabenamos saugiai ir greitai į artimiausią sąvartyną. Mūsų patyrę specialistai atsižvelgiant į atliekamus darbus ir šiukšlių kiekį rekomenduos optimalų šiukšlių konteinerių nuomos pasirinkimą ir pasiūlys optimaliausią ir efektyviausią šiukšlių išvežimo paslaugą.

Konteinerių panaudojimo būdai

Statybinių konteinerių nuomos paslaugos teikiamas tiek juridiniams, tiek fiziniams asmenims, nepriklausomai nuo atliekamų darbų pobūdžio. Šiukšlių konteineris gali būti statomas įvairiose darbų vietose, kaip iš lauko pusės taip ir iš vidaus. Turimi konteineriai tinka bet kokio tipo šiukšlėms, o jiems išvežti siūlomas krovininis transportas bei pagalbinių darbuotojų-krovėjų paslaugos arba specialios technikos pagalba.

Ką verta žinoti prieš užsakant konteinerio nuomą?

Prieš užsakant. Prieš išsinuomojant atliekų konteinerį, svarbu žinoti ir nurodyti, kokias šiukšles planuojama krauti į statybinių ir kitų atliekų šiukšlių konteinerį, nes nuo šiukšlių rūšies priklauso konteinerio nuomos kaina.
Šiukšles į konteinerį krauna pats užsakovas arba siūlome pasinaudoti kompleksinėmis paslaugomis: pagalbinių darbininkų paslaugomis, specialios technikos paslaugomis.
Konteinerių nuomos sąlygos. Konteinerių nuomos terminą sudaro 5-7 dienos, o konteinerio užsakymą geriausiai atlikti prieš 1-2 d.
Įspėjame, kad vieną konteinerį negalima perkrauti pagal svorį arba tūrį, nes yra galimybė, kad transportas negalės jį pakelti ir išvežti. Tokiu atveju iš anksto rekomenduojame konsultuotis su mūsų specialistais ir užsisakyti antrą konteinerį.
Taip pat svarbu žinoti, kad į statybinių atliekų konteinerius negalima mesti skirtingų rūšių atliekas, nes atsižvelgiant į atliekų rūšį skaičiuojama kainą. Konteineriuose negalima maišyti perdirbamų ir neperdirbamų atliekų. Platesnę informaciją mielai suteiks mūsų darbuotojai.
Šiukšlių konteinerių pastatymas. Šiukšlių konteinerių pastatymas vyksta Vilniuje. Po gauto užsakymo mūsų darbuotojai atveš šiukšlių konteinerį sutartu laiku ir į sutartą vietą. Konteinerio pristatymo metu darbo vietoje būtinai turi būti ir užsakovas tam, kad tiksliai nurodyti konteinerio pastatymo vietą.
Šiukšlių konteinerių išvežimas. Po šiukšlių konteinerio užpildymo, užsakovas turi pranešti mums. Sutartu laiku mūsų darbuotojai atvyksta atsiimti konteinerį. Konteinerio atsiėmimo procese būtinai turi dalyvauti ir užsakovas.

Turite papildomų klausimų?

Mielai atsakysime!

Skambinkite, konsultaciją suteikiame visiškai nemokamai!

Kaip atlikti konteinerių nuomos užsakymą?

Užsakyti konteinerių nuomos paslaugas Vilniuje galima vienu skambučiu!
Paskambinkite mums ir gaukite patraukliausią konteinerio nuomos pasiūlymą!
Naudinga žinoti! Suteikite daugiau informacijos apie užsakymą: data, nuomos trukmė, atliekų rūšis, pastatymo vieta.

Viską atliekame oficialiai – Jūsų užsakymo saugumo garantas!
Parengsime visus būtinus dokumentus, suderinsime nuomos ir apmokėjimo sąlygas.
Naudinga žinoti! Sąskaitos faktūros išrašymui reikalingi įmonės rekvizitai arba fizinio asmens duomenis.

Šiukšlių konteinerį pristatysime jau tą pačią darbo diena!
Statybinių atliekų konteinerį pristatysime į nurodytą darbo objekto vietą jau tą pačią darbo dieną po užsakymo!
Naudinga žinoti! Konteinerio pristatymo procese būtinai turi dalyvauti ir pats užsakovas.

Šiukšlių konteinerį išvešime, o šiukšles priduosime utilizavimui!
Sutartu laiku atvyksime atsiimti užpildytą šiukšlių konteinerį ir šiukšles nuvešime utilizavimui.
Naudinga žinoti! Rūpinamės visais ekologijos klausimais, todėl griežtai laikomės visų atliekų utilizavimo taisyklių ir esant poreikiui, galime pateikti utilizavimo dokumentą.
Pildome Vieningą gaminių, pakuočių ir atliekų apskaitos informacinę sistemą (GPAIS).

Konteinerių nuomos kaina

Šiukšlių konteineriai Vilniuje pigiau – paslauga tiems, kas ieško pigiausio ir lengviausio sprendimo atsikratyti savo statybinių šiukšlių ir kitų atliekų. Ar bus tai efektyvu? Ar nereikės permokėti ir susidurti su papildomais rūpesčiais gaunant baudas už netinkamai išvežtas atliekas? Ar tiekėjas turės visus būtinus dokumentus ir savo darbą atliks sąžiningai ir laiku? Jokio gero darbo atlikimo garanto šiuo atveju nėra. Savo klientams visada siūlome pirmiau atsižvelgti į siūlomų paslaugų kokybę ir įmonės sąžiningumą visais dokumentų klausimais ir tik tada lyginti siūlomas kainas ir ieškoti geriausio pasiūlymo.

Turime savo!

Visas siūlomas transportas, įrankiai, darbuotojų komanda – nuosavi. Todėl konteinerių nuoma be tarpininkų yra garantuota paslauga, o jos kokybė atitiks lūkesčius visais atžvilgiais.

Iš vienų rankų!

Pas mus galite užsisakyti visas reikiamas paslaugas iš vienų rankų! Jūsų patogumui siūlome platų teikiamų paslaugų asortimentą palankiomis kainomis.

Dirbkite be rūpesčių!

Mūsų darbuotojai visada patars, suteiks visą reikiamą konsultaciją, nemokamai atvyks darbo vietos apžiūrai ir užsakymą atliks tą pačią darbo dieną arba artimiausiu darbo laiku!

Griovimodarbaivilniuje.lt