Šiukšlių išvežimas

Atliekate remontą, statybos darbus ir prisikaupė daug šiukšlių? Skubiai reikia atlaisvinti garažą nuo senų daiktų? Nusipirkote komercines patalpas, butą, kuriame liko nenaudojamų daiktų nuo senų savininkų?
Mes išspręsime šią problemą! Mūsų įmonė yra pasirengusi suteikti patalpų valymo paslaugas, o taip pat ir buitinių, didelių gabaritinių ir statybinių atliekų išvežimą Vilniuje be jokių papildomų rūpesčių, tą pačią dieną, tik po vieno telefoninio skambučio!

Šiukšles, buitines ir statybines atliekas išvežame naudodami įvairų, specialios paskirties krovininį transportą. Be to, visais klausimais galite pasitarti su mūsų specialistais, pavyzdžiui, kokiu automobiliu jums reikės išgabenti šiukšles, kiek kainuoja šiukšlių išvežimas ir kitais Jums aktualiais klausimais.

Kokias šiukšles galime išvežti?

Buitinės šiukšlės

Statybinės šiukšlės

Kitos paskirties šiukšlės

Kokiais atvejais reikalinga šiukšlių išvežimo paslauga?

Statybos arba remonto darbai.
Statybinės šiukšlės dažnai prisikaupia atliekant įvairiausius statybinius darbus. Tam, kad sėkmingai tęsti darbą ir efektyviai atsikratyti statybinių šiukšlių, geriausias sprendimas – pasinaudoti šiukšlių išvežimo paslaugomis. Šiukšles utilizavimui išvešime greitai naudojant savo asmeninį krovininį transportą.

Griovimo darbai.
Griaunant bet kokio paskirties pastatus, darbo eigoje šiukšlių vis daugėja. Tam, kad jų atsikratyti gabaritinių šiukšlių po griovimo darbų, prireikia specialios technikos ir transporto. Naudojame tik savo asmeninį transportą ir darbą atlieka nuosavos brigados darbuotojai, todėl galima garantuoti efektyvų, greitą šiukšlių išvežimą po griovimo darbų ir profesionalų darbą.

Krovininio mikriuko nuoma

Kiti atvejai.
Jeigu prisikaupė daug buitinių šiukšlių arba planuojate atlaisvinti gyvenamąjį arba komercines paskirties plotą – šiukšlių išvežimas tampa aktualiausiu klausimu. Už sutartą kainą išvešime bet kokios rūšies sukauptas šiukšles ir priduosime jas utilizavimui.

Kaip vyksta šiukšlių išvežimo eiga?

Paskambinkite mums tam, kad sužinoti tikslią šiukšlių išvežimo kainą ir užsisakyti šiukšlių išvežimo paslaugas Vilniuje.

Suderinsime visus atvykimo, išvežimo bei apmokėjimo klausimus, išrašysime visus būtinus dokumentus.

Atvyksime į Jūsų nurodytą vietą iš saugiai, greitai ir efektyviai atliksime šiukšlių išvežimo paslaugą.

Kaip užsisakyti šiukšlių išvežimą?

Paskambinti mob. numeriu
+370 684 94 888

Parašyti el. paštu
info@griovimodarbaivilniuje.lt

Palikti savo užklausimą mūsų tinklapyje.

Šiukšlių išvežimo kaina

Šiukšlių išvežimo kaina Vilniuje nustatoma individualiai ir priklauso nuo:

— Darbų apimties, statybinių atliekų kiekio;
— Reikalingų pagalbinių darbininkų skaičiaus;
— Reikiamų papildomų paslaugų skaičiaus (griovimo darbai, statybinių atliekų konteinerio nuoma);
— Darbų objekto vietovės (paslaugas teikiame Vilniuje ir Vilniaus rajone);
— Darbų sudėtingumo ir skubumo.

Pastoviems klientams taikomos nuolaidos!

Naudinga žinoti!

Dirbame oficialiai ir griežtai laikomės LR atliekų tvarkymo įstatymo. Klientui paprašius, pateikiame oficialias atliekų pridavimo pažymas.

Pastaruoju metu Lietuvoje padaugėjo pranešimų apie blogai ir netinkamai tvarkomas atliekas. Nuo pat mūsų veiklos pradžios vadovaujamės darnios aplinkos palaikymo principais. Saugome mūsų gamtą ir atliekas priduodame į specialiuosius, oficialius atliekų pridavimo punktus.

Raginame savo klientus ir Vilniaus miesto gyventojus neteršti aplinkos senomis padangomis! Senas padangas nemokamai priima didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelės Vilniuje. Primename, kad vairuotojai, įsigiję naujas padangas, senąsias gali palikti jas parduodančioje įmonėje. Įmonė privalo priimti tiek senų padangų, kiek klientas įsigijo naujų. Taip pat, keičiant senas padangas servise, senosios yra priimamos nemokamai.

Jums taip pat gali būti aktualu...

Griovimodarbaivilniuje.lt