Angų pjovimas Vilniuje

Angų pjovimas Vilniuje

Angų pjovimas Vilniuje – svarbiausias atliekamas darbas butuose ir kituose komerciniuose pastatuose norint perplanuoti kambarių, biurų išdėstymą arba norint padidinti angos plotą sienoje.
Tam, kad tinkamai ir kokybiškai pjaustyti ir plėsti angas, reikalinga kokybiška specializuota technika ir svarbiausia – žinios. Netinkamai atliekant darbą, gali būti sutrikdama sienos konstrukcija, atsirasti sienos įtrūkimų ir pažeidimų.
Tam, kad išvengi nereikalingų rūpesčių, siūlome kreiptis į savo srities specialistus, kurie ne tik suteiks pirminę konsultaciją, bet ir turės reikiamą įrangą ir žinos, kaip atlikti angų pjovimo darbus taip, kad nepažeisti sienos ir pateikti užsakovui gerą bei kokybišką angų pjovimo darbų rezultatą.

Mūsų profesionali darbuotojų komanda atlieka įvairaus sudėtingumo angų pjovimo darbus kaip fiziniams asmenims, taip ir įmonėms. Ilgametė sukaupta patirtis leidžia mums išpildyti visus net pačius reikliausius kliento pageidavimus, pradedant nuo angų pjovimo betone iki angų pjovime kapitalinėse sienose.

Angų pjovimas betoninėse sienose

Išpjauti arba padidinti jau esamą plotą betoninėje sienoje yra sudėtinga užduotis, kuriai atlikti reikia tam tikrų žinių, įgūdžių, tikslių skaičiavimų ir specializuotos kokybiškos įrangos. Angų pjovimas betoninėse sienose Vilniuje neabejotinai turi būti atliekamas profesionaliai ir atidžiai, kitu atveju netinkamai padaryta anga betone gali pažeisti ar net sunaikinti visą sienos konstrukciją.
Mūsų ekspertai įvertina darbo objekto būklę ir nusidėvėjimą, atlieka angų pjaustymo darbus milimetro tikslumu. Ir visa tai be didelių dulkių ir triukšmo.

Angų pjovimas nešančioje sienoje

Angos pločio išplėtimui arba išpjovimui nešančioje sienoje taip pat reikia išankstinio pasiruošimo ir apskaičiavimų: įvertinant sienos būklę, nustatant storį ir reikiamų veiksmų eiliškumą. Norint užtikrinti sienos laikomąją galią po angos išpjovimo, dažnai reikia sutvirtinti nešančiosios sienos konstrukcijas.

Pjauti angas nešančiose sienose reikia, kai planuojama:

Ruošiant sieną durų ar langų montavimui;

Planuojant esamų angų ir skylių plėtimą arba modernizavimą;

Įrengiant įdubas sienoje, naujus praėjimus;

Planuojant dalinį konstrukcijos demontavimą.

Durų arba langų pločio išplėtimas

Planuojate įleisti į Jūsų namus daugiau šviesos? Norite turėti didesnias duris? Angų pjovimas siekiant padidinti durų arba langų plotį – Jūsų išeitis! Mūsų specialistai atvyks į darbo vietą apžiūrai, suteiks pilną ir išsamią konsultaciją ir pateiks angų pjovimo kainą.

Reikia konsultacijos?

Esame pasirengę Jums padėti!

Kaip užsakyti angų pjovimo paslaugą?

Paslaugų užsakymui užteks tik vieno telefoninio skambučio! Užsakymą priimsime ir pradėsime vykdyti jau tą pačią darbo dieną.

Mūsų specialistas Jums tinkamu laiku atvyks darbo vietos apžiūrai ir paslaugų kainos nustatymui.

Atliktų darbų kokybišką rezultatą pateiksime itin greitai. Išrašome sąskaitas faktūras ir dirbame oficialiai.

Angų pjovimo paslaugos kaina Vilniuje

Angų pjovimo kaina nustatoma individualiai, priklausomai nuo darbų apimties ir sudėtingumo. Tikslesniam kainos nustatymui mūsų specialistai atvyks į darbo objektą, suteiks išsamią konsultaciją ir pateiks kainos pasiūlymą. Angų pjovimo kaina Vilniuje galite sužinoti susisiekdami su mūsų specialistais.
Visada reikia atkreipti dėmesį, kad norint sutaupyti, galima užsisakyti paslaugą pas nepatikimus tiekėjus, kurie siūlo angų pjovimą pigiai, tačiau rezultatas gali Jus stipriai nuvilti ir reikės permokėti dvigubai už darbo perdarymą ir pataisymą.

Griovimodarbaivilniuje.lt