Pateikite savo užklausą

arba iškvieskite mus

Atvykstame Vilniaus m. nemokamai ir vietoje suderiname darbų sąmatą.

Susisiekti

Konteinerių nuoma statybinėms ir kitoms atliekoms

Konteinerių nuoma Vilniuje

Mūsų nuosavi nauji metaliniai statybinių atliekų konteineriai leidžia surinkti statybines atliekas pastatų rekonstrukcijos, statybos ir griovimo metu. Pakanka vieno telefono skambučio ir mūsų klientai dažnai jau turi savo objekte statybinių atliekų konteinerį jau tą pačią darbo dieną!

Konteinerio nuoma reikalinga išvežimui:

Konteinerių nuoma mišrioms atliekoms
Konteinerių nuoma statybinėms atliekoms
Konteineriu nuoma medienai
Konteinerių nuoma gipsokartonui
Konteinerių nuoma griovimo atliekoms

Statybinių atliekų konteinerių nuomos kainos

Statybinių atliekų konteinerio nuomos kaina Vilniuje nuo 120 Eur + PVM.
Nuomos kainą sudaro: konteinerio nuoma, pristatymas ir pastatymas objekte, išvežimas utilizuoti statybines atliekas.

Konteinerio nuomos kaina priklauso nuo:
– Konteinerio nuomos trukmės
– Pilamų atliekų
– Objekto vietovės
– Užsakomų konteinerių skaičiaus ir užsakymo pastovumo

Pastoviems klientams taikomos nuolaidos.

Dirbdami Jums – siekiame geriausio rezultato!

Nuosavi konteineriai. Mūsų kompanija valdo nuosavus 6 m3, 8 m3 ir 10 m3 metalinius atliekų konteinerius. Konteineriai pagaminti Lietuvoje pagal mūsų užsakymą ir rekomendacijas. Patys dalyvaujame gamybos procese, teikiame pasiūlymus ir pastabas gamybai, kontroliuojame kokybę konteinerių gamybos metu.

Nuosavas transportas. Mūsų nuosavą transporto parką sudaro vokiški Mercedes-Benz ir MAN konteinerių gabenimo sunkvežimiai. Naujesnio modelio Mercedes-Benz sunkvežimis turi ir bevieliu pultu valdomą krana, kuriuo pagalba galima operatyviai pakrauti atliekas tiesiai į konteinerį.

Estetinė išvaizda. Su mumis Jūs ramūs, kad prie Jūsų objekto stovės tvarkingas statybinių atliekų konteineris. Dauguma mūsų atliekų konteinerių yra visiškai nauji ir yra sodrios mėlynos spalvos. Mes nuolat rūpinamės atliekų konteinerių išvaizda. Ant jų niekada nebūna grafiti ar kitokių užrašų. Konteineriai nuolat yra prižiūrimi, prireikus yra atnaujinami, nudažomi.

Patyrusi komanda. Mūsų kolektyvą sudaro tik patyrę savo srities specialistai. Tik profesionalus konsultavimas ir aptarnavimas. Mūsų sunkvežimius vairuoja ilgametę patirtį turintys vairuotojai, kurie gali ne tik saugiai manevruoti senamiesčio gatvėmis, bet ir pastatyti ir pakrauti (nuimti) atliekų konteinerį.

Nauda Jums. Mes rūpinamės Jūsų užsakymu viso proceso metu. Nuo nemokamo atvykimo objekto apžiūrai iki teritorijos sutvarkymo po atliekų išvežimo. Prireikus paskambinsime ir priminsime Jums apie konteinerio nuomos pabaigą. Visos atliekos perdirbamos pagal galiojančius įstatymus ir taisykles. Išduodame atliekų pridavimo pažymą, sutvarkome visus formalumus. Pildome Vieningą gaminių, pakuočių ir atliekų apskaitos informacinę sistemą (GPAIS).

Griovimodarbaivilniuje.lt