Sienų griovimas

*paslaugos suteikiamos pagal galimybę, atsižvelgiant į turimą darbo krūvį ir apimtį.

Sienų griovimas – labai atsakingas procesas ir svarbus patalpų pertvarkymo etapas. Griaunant sienas, svarbu atsiminti, kad negalima šį procesą atlikti savarankiškai. Netinkamai ir neprofesionaliai atlikti sienų griovimo darbai ir netinkami išmontavimo darbai gali neigiamai paveikti pastato patvarumą. Norint išvengti nemalonumų ir tvarkingai atlikti bet kokius sienų griovimo darbus, reikalingas profesionalus požiūris bei būtina konsultacija su savo srities specialistais. Tik specialistas gali atsižvelgti į visus sienos griovimo niuansus ir atlikti darbą atsižvelgiant į visas būtinas sienų griovimo taisykles.

Svarbu žinoti

Svarbu žinoti, kad net šiek tiek pertvarkant butą, reikia gauti leidimą išardyti sienas, o gyvenamojo kambario dizainas turi būti suderintas iš anksto su specialistais. Neturint visų reikiamų dokumentų ir leidimo, pradėti sienų griovimo, demontavimo darbus griežtai draudžiama.

Sienų griovimo darbai yra labai sudėtingi ir pavojingi, nes nugriovus ir rekonstravus vieną sieną, gali sumažėti visų sienų, esančių šalia išardytos sienos, stiprumas. Labai svarbu prieš planuojant sienų griovimo darbus kreiptis į savo srities specialistą ir gauti visus reikiamus leidimus atlikti sienų ardymo darbus.

Kokiais atvejais reikalinga sienų griovimo paslauga?

Perplanuojant butą. Ką tik įsigijote naują bustą? Ilgai planuojate padidinti erdvę? Visai kitaip matote savo gyvenamąjį kambarį arba norite jį sujungti su kitu kambariu? Tuomet sienų pilnas arba dalinis griovimas – Jums aktuali paslauga!
Į butą atvyksime nemokamai, apžiūrėsime ir sudarysime darbo planą, pateiksime kainos pasiūlymą jau tą pačią darbo dieną po Jūsų skambučio!

Perplanuojant parduotuvę. Perplanuojate parduotuvės/kavinės/kitos paskirties pastato planavimą? Norisi daugiau erdvės? Tuomet reikia kreiptis į specialistus, gauti detalią konsultaciją ir kainos pasiūlymą!
Į nurodytą darbo objektą atvyksime tą pačią darbo dieną visiškai nemokamai, apžiūrėsime planuojamų darbų vietą, sudarysime sąmatą, pateiksime komercinį pasiūlymą!

Perplanuojant biurą. Išsinuomavote/nusipirkote naują biurą? Netinka esamas sienų išdėstymas? Ne bėda! Kartu su kitais remonto darbais pasirūpinsime ir sienų griovimo klausimais.
Į Jūsų biurą nemokamai atvyksime jau tą pačią dieną po Jūsų užklausimo, apžiūrėsime darbo vietą, paskaičiuosime ir pateiksime kainą, parengsime komercinį pasiūlymą ir išrašysime sąskaitą!

Sienų griovimas bute

Daugelis žmonių po naujo būsto pirkimo nori patobulinti arba pakeisti savo naujo buto išdėstymą. Naujo buto pirkimo investicijos yra ganėtinai didelės, todėl kiekvienas pirkėjas nori maksimaliai realizuoti savo planuojamus projektus tam, kad gyventi maksimaliai komfortiškai. Dažnai norint perplanuoti buto išdėstymą, tenka susidurti su sienų demontavimo rūpesčiais.
Prieš planuojant sienos arba pertvaros ardymo darbus, būtinai reikia kreiptis į specialistus, nes atliekant tokius darbus savarankiškai galima susidurti su dideliu pavojumi.

Lauko sienų griovimas (kapitalinių sienų griovimas)

Lauko sienos tai kapitalinės sienos, kurių demontavimo darbai yra sudėtingesni ir reikalauja galingesnės griovimo technikos ir profesionalesnio lauko sienų ardymo darbų atlikimo. Gavus leidimą kapitalinių sienų griovimo darbams atlikti į objektą atvyksta speciali griovimo technika, teritorija būna atverta specialiu užtvaru.
Prieš planuojant lauko sienos (kapitalinės sienos) ardymo darbus, būtinai reikia kreiptis į specialistus, nes atliekant tokius darbus savarankiškai galima susidurti su dideliu pavojumi.

Nešančių sienų griovimas

Nešančių sienų demontavimas – labai atsakingas darbas, reikalaujantis daug žinių ir patirties. Tokį patikėti geriausiai tik sienų ardymo specialistams, turintiems ne mažą nešančių sienų griovimo patirtį. Prieš atliekant nešančių sienų demontavimo darbus, būtina gauti leidimus ir sudaryti brėžinius, atsižvelgiat į kuriuos ir bus atliekami pagrindiniai sienų griovimo darbai.
Prieš planuojant nešančios sienos ardymo darbus, būtinai reikia kreiptis į specialistus, nes atliekant tokius darbus savarankiškai galima susidurti su dideliu pavojumi.

Svarbu žinoti

Būtina pateikti prašymą į savivaldybę remonto darbams atlikti.
Mūsų darbuotojai profesionaliai vadovaujasi architektų brėžiniais ir nurodymais, nuosekliai vykdo skirtingų pobūdžio griovimo darbus turint darbų planą. Proceso metu nuolat palaikome ryšį ir komunikuojame su objekto projektų vadovu arba kitu atsakingu asmeniu ir atliekame patikėtas užduotis.
Svarbu žinoti, kad mūsų komanda neparengia projektų brėžinius ir neišduoda kapitalinių sienų griovimo leidimus.

Reikia konsultacijos?

Nemokamai atvykstame į objektą apžiūrai!

Sienų griovimo etapai

Konsultuojame!

Atvykstame!

Demontuojame!

Sienų griovimo kaina

Sienų demontavimo, ardymo kaina Vilniuje nustatoma mūsų specialistais po apsilankymo objekto vietoje ir darbo objekto apžiūros.

Nemokamai atvykstame į objektą apžiūrai (Vilniaus m.);

Nustatome, kokias sienas galima nugriauti (nešančios sienos ar ne);

Vietoje pateikiame darbų sąmatą, sudarome sutartį, išrašome sąskaitas;

Sutartu laiku į objektą atvyksta profesionali griovimo brigada;

Sutvarkome aplinką po griovimo darbų;

Statybinių atliekų, susidariusių po griovimo darbų, pakrovimas į šiukšlių maišus, išnešimas į mūsų transportą (arba konteinerį), išvežimas utilizuoti.

Jus taip pat gali sudominti...

Tapetų nuėmimas

Sienų valymas nuo tapetų, klijų valymas

Seno tinko nudaužymas (nuėmimas)

Griovimodarbaivilniuje.lt