Pateikite savo užklausą

arba iškvieskite mus

Atvykstame Vilniaus m. nemokamai ir vietoje suderiname darbų sąmatą.

Susisiekti

Statybinių atliekų išvežimas

Kasdienis šiuolaikinių žmonių gyvenimas negali apsieiti be įvairių rūšių atliekų išmetimo, jų išvežimo ir utilizavimo. Kiekvieną dieną į šiukšliadėžes ir atliekų konteinerius išmetame maisto likučius, nereikalingus popierius, smulkius daiktus, kurie nėra tinkami darbui. Tam, kad išnešti pridavimui tokias atliekas nereikia pridėti jokių fizinių pastangų, nuomoti krovininį transportą ir turėti papildomų rūpesčių.

Kalbant apie statybos ir remonto darbus ir gabaritines atliekas – šiuo atveju viskas vyksta kitaip. Statybinių atliekų išvežimas reikalauja kompetentingo požiūrio. Savarankiškai atlikti šią užduotį – sunki misija! Reikės didelių fizinių pastangų, specialaus transporto ir žinių apie tinkamą atliekų pakrovimą ir tvarkymą. Žmogui, kuris nėra su tuo susidūręs, atrodo viskas sudėtingai, todėl siūlome pasinaudoti profesionalų paslaugomis.

Statybinės atliekos statybų objektuose

Senų durų langų išvežimas

Seni langai, durys
(langų rėmai, staklės)

Medienos atliekų išvežimas

Medienos atliekos
(lentos, plokštės)

Plytelių, betono išvežimas

Gruzas
(betonas, plytos, plytelės, šiferis)

Stogo dangų išvežimas

Stogo danga
(bituminės čerpės, skarda)

Šiltinimo medžiagų išvežimas

Šiltinimo medžiagos
(vata, polisterolis)

Gipsokartono išvežimas

Mišrios
(pakuotės, gipso kartonas, plastmasinės dailylentės)

Statybinių atliekų išvežimo būdai:

Statybinių atliekų išvežimas

Statybinių atliekų išvežimas krovininiu transportu. Toks atliekų išvežimo būdas tinka tada, kai atliekos jau būna pilnai paruoštos išvežimui, lieka tik pakrauti jas į krovininį transportą. Laiko ir pinigų taupymas su GriovimoDarbaiVilniuje.lt!

Statybinių atliekų išvežimas, konteinerio nuoma

Statybinių atliekų išvežimas krovininiu transportu + statybinių atliekų konteinerio nuoma. Toks atliekų išvežimo būdas tinka tada, kai dalis atliekų jau yra paruošta išvežimui, o kita dalis dar yra ruošiama. Arba atliekos objekte yra visai skirtingos, dalį kurių yra patogu išvežti su krovininiu transportu, o kitą dalį pakrauti į konteinerį (pvz., jeigu atliekos yra pakankamai birios).

Statybinių atliekų išvežimas, krovėjo paslaugos

Statybinių atliekų išvežimas krovininiu transportu + krovėjo paslaugos. Mūsų profesionalūs krovėjai padės pakrauti susidariusį atliekų kiekį į iš anksto užsakytą krovininį transportą. Kai atliekos jau yra paruoštos, o krovėjai operatyviai dirba savo darbą, laiko ir pinigų taupymas yra garantuoti!

Statybinių atliekų išvežimas

Statybinių atliekų išvežimas krovininiu transportu + statybinių atliekų konteinerio nuoma + krovėjų paslaugos. Kompleksinės ir operatyvios atliekų išvežimo paslaugos. Tokio atliekų išvežimo būdo privalumas yra tas, kad didelį kiekį skirtingų atliekų mes pakrausime ir išvešime kuo įmanoma greičiau. Įvertinę atliekų kiekį ir rūšį, visada žinome nuo ko pradėti geriausia, kad procesas vyktų sklandžiai ir operatyviai.

Statybinių atliekų išvežimas, mechanizuotas pakrovimas

Statybinių atliekų išvežimas krovininiu transportu + mechanizuotas atliekų pakrovimas. Toks atliekų išvežimo būdas yra priimtinas tada, kai atliekos jau yra paruoštos išvežimui, jų kiekis yra žinomas, atliekos yra pakankamai birios, smulkios arba atvirkščiai pakankamai didelės ir sunkios, jog krovėjas negalės tokių atliekų pakrauti rankiniu būdu. Greitai ir patogiai!

Kaip vyksta šiukšlių išvežimo eiga?

Paskambinkite mums tam, kad sužinoti tikslią šiukšlių išvežimo kainą ir užsisakyti šiukšlių išvežimo paslaugas Vilniuje.

Suderinsime visus atvykimo, išvežimo bei apmokėjimo klausimus, išrašysime visus būtinus dokumentus.

Atvyksime į Jūsų nurodytą vietą iš saugiai, greitai ir efektyviai atliksime šiukšlių išvežimo paslaugą.

Kaip užsisakyti šiukšlių išvežimą?

Paskambinti mob. numeriu
+370 684 94 888

Parašyti el. paštu
info@griovimodarbaivilniuje.lt

Palikti savo užklausimą mūsų tinklapyje.

Šiukšlių išvežimo kaina

Šiukšlių išvežimo kaina Vilniuje nustatoma individualiai ir priklauso nuo:

— Atliekų rūšies;
— Darbų apimties, statybinių atliekų kiekio;
— Reikalingų pagalbinių darbininkų skaičiaus;
— Reikiamų papildomų paslaugų skaičiaus (griovimo darbai, statybinių atliekų konteinerio nuoma);
— Darbų objekto vietovės (paslaugas teikiame Vilniuje ir Vilniaus rajone);
— Darbų sudėtingumo ir skubumo.

Pastoviems klientams taikomos nuolaidos!

Naudinga žinoti!

Dirbame oficialiai ir griežtai laikomės LR atliekų tvarkymo įstatymo. Klientui paprašius, pateikiame oficialias atliekų pridavimo pažymas.

Pastaruoju metu Lietuvoje padaugėjo pranešimų apie blogai ir netinkamai tvarkomas atliekas. Nuo pat mūsų veiklos pradžios vadovaujamės darnios aplinkos palaikymo principais. Saugome mūsų gamtą ir atliekas priduodame į specialiuosius, oficialius atliekų pridavimo punktus.

Raginame savo klientus ir Vilniaus miesto gyventojus neteršti aplinkos senomis padangomis! Senas padangas nemokamai priima didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelės Vilniuje. Primename, kad vairuotojai, įsigiję naujas padangas, senąsias gali palikti jas parduodančioje įmonėje. Įmonė privalo priimti tiek senų padangų, kiek klientas įsigijo naujų. Taip pat, keičiant senas padangas servise, senosios yra priimamos nemokamai.

Jums taip pat gali būti aktualu...

Griovimodarbaivilniuje.lt