Statybinių atliekų konteinerių nuoma

Statybinių atliekų konteinerių nuomos paslaugas teikiame Vilniaus mieste ir Vilniaus rajone. Konteineriai nuomojami fiziniams, juridiniams užsakovams, statybines paslaugas teikiantiems partneriams.

Privatūs užsakovaiVerslo klientaiStatybų partneriai, profesionalai
Nemokama objekto apžiūra Vilniaus m.Nemokama objekto apžiūra Vilniaus m.Nemokama objekto apžiūra Vilniaus m.
Paprasta ir aiški nemokama konsultacija ir patarimai.Darbų planavimas, tikslus terminų vykdymasGalimybė pagal poreikį vienu metu pateikti reikiamą konteinerių skaičių
Greitas paslaugų kainos paskaičiavimas ir pateikimas vietojeNemokamas sąmatų sudarymas, paskaičiavimų pateikimasSąmatos sudarymas tiems darbams, kuriems vykdoma kainos apklausa / konkursas, ir kai pačio statybos objekto dar nėra
Ypač palankios kainos privatiems klientams!Atliekų pridavimo deklaracijų užpildymas ir pateikimas, visų reikiamų dokumentų pateikimasOperatyvus konteinerių pakeitimas.
Ne pilnai prikrovus konteinerį perstatymas į kitą statybų objektą pakrovimui iki pilno

Atliekų konteineris reikiamu metu! Atliekų konteinerio pastatymas darbo dienomis nuo 7:00 iki 16:00 val. Taip pat Jūsų patogumui konteineris gali būti pastatytas objekte po darbo valandų ir savaitgalį.

Taupome Jūsų pinigus! Parenkame geriausią atliekų išvežimo sprendimą, siekiant paspartinti procesą: transporto parinkimas, papildomi darbininkai, kitų susijusių išlaidų optimizavimas.
Situacija: Statybų objekte Janas užsakė konteinerį. Po savaitės visos atliekos netilpo į nuomojamą konteinerį. Užsakyti antrą konteinerį savaitei laiko buvo nereikalinga ir neracionalu.
Mūsų sprendimas: pateikti sunkvežimį papildomam statybinių atliekų išvežimui su nuolaida tuo pat metu, kai kitas sunkvežimis pasiima pakrautą atliekų konteinerį.
Rezultatas: patenkitas klientas ir sutaupyti laikas ir pinigai.

Rūpinamės viso proceso metu

Nuo objekto apžiūros prieš konteinerio pastatymą iki operatyvaus atliekų pridavimo ar konteinerio pakeitimo. Atliekame objekto, kur planuojama statyti nuomojamą atliekų konteinerį, apžiūrą tais atvejais, jeigu: Užsakovui kyla klausimų dėl riboto privažiavimo prie konteinerio (pvz. siauros senamiesčio gatvės).

Mūsų nemokamos paslaugos:
• Priminimo skambutis
• Objekto apžiūra. Vilniaus m. specialistas atvyksta į vietą nemokamai
• Konsultacijos ir patarimai

Papildomos paslaugos:
• Konteinerio uždangalo nuoma (tento užvalkalo nuoma). Jeigu nenorite, kad konteinerį pakrautų svetimi asmenys ir vėjas nenupūstų šiukšlių iš konteinerio po aplinkinę teritoriją
• Užvažiavimo trapų nuoma. Užvažiavimo trapas skirtas patogiam šiukšlių konteinerio pakrovimui su karučiu (vežimėliu)
• Šiukšlių nuleidimo rankovės nuoma. Šiukšlių latakai leidžia operatyviai ir tvarkingai pakrauti atliekų konteinerį, kai objektas yra aukščiau pirmo aukšto
• Tvorų, aptvėrimų nuoma. Nepermatoma tvora apsaugo nuo dulkių, suteikia objektui estetinį vaizdą
• Atliekų pakrovimo darbai. Konteinerio krovos darbai rankiniu būdu (pagalbiniai darbininkai) ir mechanizuotu būdu (konteinerių gabenimo sunkvežimis su kranu)

statybiniu_atlieku_konteineriu_nuoma_vilniuje

Užsakant konteinerio nuomos paslaugą pas mus, visų reikalingų įrankių (nuleidimo latakai, trapas, tvora-aptvėrimas) pristatymas į objektą Vilniaus mieste NEMOKAMAI.

Išrašoma PVM sąskaita-faktūra ir atliekų pridavimo deklaracija. Sudarome ilgailaikes sutartys. Planuokite savo darbus iš anksto – patikėkite visus savo rūpesčius profesionalų komandai!

GriovimoDarbaiVilniuje.lt sprendžia visus rūpesčius, susijusius su Jūsų statybinėmis atliekomis.

Griovimodarbaivilniuje.lt