Konteineriu Nuoma Vilniuje
Sodo namelio griovimas Rudausių sodų 6-oji g.:

Darbai buvo atliekami 2019 m.

Apie objektą:

Seno sodo namelio ir priestato griovimo darbai Vilniuje iki pamatų, teritorijos atlaisvinimas naujai šiuolaikinio karkasinio namo statybai.

Dalyvaujančių darbuotojų skaičius:

5 darbuotojai

Panaudota technika:

Statybinių atliekų konteineris, savivartis, ekskavatorius.

Atlikti darbai:

Darbo ypatumai. Kadangi pastatas randasi sodų bendrijos teritorijoje, privažiavimas prie objekto yra sudėtingas, pro siaurą keliuką. Krauti į savivartį nebuvo galimybės, todėl pasirinkta krauti statybines atliekas tiesiai į kompaktiškus konteinerius (8 m3). Tai leido visiškai išvengti ekskavatoriaus darbo prastovos.

Pirmas griovimo darbų etapas. Buvo išardytas medinis stogas, išimti mediniai langai ir durys. Pilnas patalpų atlaisvinimas — senų baldų, interjero detalių išnešimas ir išvežimas. Surinktos ir išvežtos visos statybinės mišrios atliekos.

Pastato griovimas. Mūro griovimo darbams buvo panaudotas ratinis ekskavatorius (račiokas). Nugriautos pastato statybinės atliekos buvo iš karto pilamos į konteinerį.

Kombinuoti griovimo darbai. Rankiniu būdu buvo išardytas stogas, medinės grindys, langai, durys. Tai leidžia sumažinti atliekų utilizavimo kaštus ir sumažinti objekto teritorijos užterštumą statybinėmis atliekomis. Tai svarbu, kai objekte dirba sunki technika — ratais statybinės atliekos yra įsmeigiamos į žemę ir sumaišomos su gruntu. Mechanizuotu būdu buvo nugriautos mūrinės pastato sienos ir pakrautos į konteinerį išvežimui.

Sugriauti Nama Vilniuje
Griovimodarbaivilniuje.lt