Zirmunu G
Žirmūnų g. 68A

Darbai buvo atliekami 2017-2018 m.m.

Apie objektą:

Buvusio „1588“ informacinės tarnybos biuro, Žirmūnų rajone Vilniuje, perdarymas į „People Fitness“ šiuolaikinį sporto klubą. Patalpų plotas: 1096 kv. m.

Dalyvaujančių darbuotojų skaičius:

10-12 darbuotojų

Panaudota technika:

Sunkvežimiai statybinių atliekų konteineriams pervežti, sunkvežimiai su kranu-manipuliatoriumi (stiklų pervežimui), šiukšlių latakai, žirkliniai keltuvai, krovininis mikroautobusas.

Atlikti darbai:

Per pakankamai trumpą laiką organizavome griovimo darbus ir paruošėme patalpas remontui ir naujojo sporto klubo įrengimui. Darbams atlikti buvo skirtas minimalus laiko terminas. Dėka iš anksto parengtam darbų eigos planui, pavyko objektą priduoti laiku.

Stiklinių pertvarų demontavimas. Buvo išmontuotos stiklinės pertvaros, jas nepažeidžiant, išneštos į lauką, saugiai sudėtos į piramidės formos stiklų stovą ir sunkvežimiu su manipuliatoriumi pagalba buvo pakrautos ant transporto ir nuvežtos sandėliavimui.

Šiukšlių latakų nuoma. Objekte buvo sumontuoti šiukšlių latakai greitam didelio kiekio statybinių atliekų nuleidimui iš 2-ojo aukšto. Tai pagreitino atliekamų darbų greitį, kas ypač svarbu laikantis trumpo komercinių patalpų griovimo ir remonto darbų terminui.

1588
Komerciniu Patalpu Griovimo Paslaugos
Atlikti darbai:

Išplanavimo keitimas. Pilnai buvo pakeistas objekto išplanavimas: kadangi patalpos yra antrame aukšte, sena patalpų perdanga buvo sustiprinta sunkiems treniruokliams atlaikyti.

Lubų demontavimo darbai. Armstrong lubų demontavimas, senos kreidos valymas ir lubų plovimas. Kadangi patalpose yra aukštos lubos, kad galėtume pasiekti reikiamą aukštį, buvo naudojami žirkliniai keltuvai.

Atliekų rūšiavimas objekte. Mūsų darbuotojai vykdydami demontavimo ir griovimo darbus iš karto rūšiavo atliekas pagal jų tipą: gipso kartonas ir jų laikymo metaliniai profiliai, betonas ir plytos, mišrios neperdirbamos atliekos.

Taip pat atlikti:
• Senų darbo vietų panaikinimas
• Objekto valymo darbai
• Viso objekto elektros atjungimas, santechnikos atjungimas
• Kiliminės dangos nuėmimas, klijų valymas nuo grindų ir betono šlifavimas
• Nešančių sienų ir gipso kartono pertvarų demontavimas
• Betoninių grindų demontavimas
• Statybinių, stambiagabaritinių atliekų išvežimas ir utilizavimas.

Griovimodarbaivilniuje.lt